Regálový systém SU5

Popis

Regálový systém SU5 je moderní stavebnicové zařízení. Svými parametry, kvalitou, vysokou nosností, technickým a estetickým řešením se řadí mezi zařízení obchodu přetrvávající všechny módní trendy. Je charakteristické rychlou a jednoduchou stavebnicovou montáží, bez použití spojovacích šroubů a snadnou možností přestavby.

Přístěnné sestavy kotvené či samostojné, oboustranné (tyto lze doplnit několika typy ukončení - lomené, půlkruhové, kotvené a samostojné regálové čelo), regálové ostrůvky otevřené a uzavřené, různé délkové moduly, kouty a rohy. To vše vytváří ideální předpoklady pro účelné vybavení prodejních prostor všech typů.

U všech variant je možno využít kompletní a velmi rozmanitý sortiment prvků regálového systému SU5. Kombinováním jednotlivých návěsných prvků lze prezentovat různé druhy zboží i v malém prostoru. Doplňkové příslušenství představuje háčky, trny, zásobníky, závěsné prvky, výklopné police - na boty, konfekční tyče, prosklené vitríny, rohové komponenty, kovové police, dělítka, drátěné police, proutěné prvky na pečivo, nerezové police, drátěné koše, zastřešení, korytová police pro prodej zeleniny posuvné dělící stěny, zamykatelné dveře, úchyty pro LCD televizory, držáky na vysavače ...

Sortimentní nabídka regálového systému SU5 umožňuje uspokojit i nejnáročnější požadavky jednotlivých zákazníků. Celkový dojem je možno umocnit barevným laděním některých prvků (čelo soklu, zastřešení, stojina,...) dle standardní vzorkovnice RAL, přičemž základním odstínem celé stavebnice je bílý polomat RAL 9219. Regálový systém SU5 je tou správnou investicí, která efektivně podpoří Váš prodej a vytvoří pro Vás a Vaše zákazníky příjemné prostředí. 

Image


 

Rozměry

Výška regálové stěny 1000, 1100, 1200, 1400, 1600, 1800, 2000, 2100, 2200, 2400, 2600 mm
Délka regál. stěny "L" 625, 1000, 1250, 1330 mm
Hloubka soklu  "Š" 400, 500, 600, 700 mm
Výška soklu "V" 140 mm

Podívejte se na reference, ukázky realizací

Ukázky

AAA-REGALY.cz je partnerem a obchodním zástupcem výrobce OZT obchodní zařízení Toužim, a.s.