Pokladní boxy

Popis

Pokladní box OZAP B20 je typem mechanického pokladního boxu s dopravníkovým pásem. Nachází uplatnění při rychlém odbavování zákazníků ve středních a velkých prodejnách se samoobslužným prodejem. Široký skluz v zadní části s otočným dělícím ramenem umožňuje plynulé odbavování zákazníků a napomáhá zvyšovat průchodnost velice exponovanou pokladní zónou. Nosný plášť boxu tvoří ocelové plechy, povrchově upravené práškovou barvou. Základním odstínem je bílý polomat RAL 9219, přičemž lze využít celé spektrum barev zahrnutých ve vzorkovnici RAL. Vrchní část pokladního boxu (dopravník a skluz) je olemována tvarovanými profily z nerezového plechu, do kterých je vlepen barevný pásek dle požadavku zákazníka. Dopravníkový pás černé barvy splňujenáročná hygienická kritéria stanovená pro styk s potravinářskými výrobky. Jeho bezpečný a plynulý pohyb zajišťuje motor s bezhlučným chodem napájený 220V.  

Ke standardnímu vybavení boxu patří pevná podlaha opatřená omyvatelnou podlahovou krytinou PVC Novoflor, dvířka, krabice hlavního přívodu elektrické energie 220/230V - 50Hz se zásuvkou a následně elektrickou rozvodnou skříňkou obsahující hlavní jistič a vypínač, vypínače topení a světla pokladny, regulaci teploty a čtyřzásuvku umožňující připojení pokladny, scanneru a dalších drobných spotřebičů. Maximální připojitelný příkon je 2000W. Součástí základního vybavení boxu je též otvor pro uložení vodorovného scaneru s rozměry otvoru dle požadavku zákazníka (v základním provedení pro typ SCANTECH RIS 2010), zabudovaná přenosná peněžní eurokazeta ADS ANKER s elektromagnetickým otvíráním (ovládací napětí 24V), bezpečnostní vypínač chodu dopravníku s odklápěcím přechodovým plechem, vyhřívaná stavitelná podložka pod nohy pokladní(ho) s vestavěným spínačem pro ovládání chodu dopravního pásu, odkládací police na tašky v zadní části boxu, kryt scanneru z plexiskla s úpravou pro odkládání mincí, dvě odkládací poličky (v přední a zadní části vnitřního prostoru) a průchodka pro přípojný kabel zabudovaná v desce pod pokladnou. Doplňující výbavou je jednoduchý či dvojitý zásobník na tašky, požadovaný počet dělítek "další nákup" a nájezdová lišta jako ochrana proti nákupním vozíkům.

Pokladní box B20-SD12 a B20-SD17 se navzájem liší užitnou délkou dopravníku, přičemž typ SD-17 je doplněn výškově stavitelnou podpěrnou nohou dopravníku. Jde o kompaktní výrobky dodávané vcelku.

Image

 

Podívejte se na reference, ukázky realizací

Ukázky

AAA-REGALY.cz je partnerem a obchodním zástupcem výrobce OZT obchodní zařízení Toužim, a.s.