Rámový regálový systém SU5

Popis

Moderní stavebnicové zařízení, které vychází z regálového systému SU5 a rozšiřuje jeho možnosti směrem k dosažení vyšších maximálních dovolených zatížení jednotlivých modulů. Využití přední stojiny umožňuje sestavení tuhého a stabilního rámu schopného bezpečně přenášet zvýšená zatížení jednotlivých modulů. Tím, že zachovává rozměrové, technické a designové přednosti regálového systému SU5, je možné jej citlivě integrovat do prostorů, které již byly vybaveny regálovým systémem SU5.

U rámového regálového systému SU5 lze úspěšně využít doplňkový program regálového systému SU5 v celém jeho sortimentu. Základním barevným odstínem je bílý polomat RAL9219, přičemž výsledný dojem je možno umocnit barevným laděním některých prvků (čelo soklu, zastřešení, stojina,…). Uživatelé rámového regálového systému SU5 ocení především jeho jednoduchou montáž, variabilitu, snadnou přestavbu a rychlost rozšíření již sestavených modulů. Je vhodný pro prodejny všeho druhu, nebot‘ vždy působí lehkým a příjemným dojmem.

Systém si zachovává náročné parametry charakteristické pro stavebnicová zařízení OZAP - kvalitu materiálu, zpracování, bezpečnost a povrchovou úpravu s vysokou odolností proti mechanickému poškození splňující náročná hygienická a ekologická kritéria. Rámový regálový systém SU5 efektivně podpoří Váš prodej a pomůže Vám vytvořit příjemné prostředí pro Vás i Vaše zákazníky. 

Image

 

Základní rozměry

Výška regálové stěny1600, 1800, 2000, 2100, 2200, mm
Délka regálové stěny (modul) "L"625, 1000, 1250, 1330 mm
Délka regálové stěny s vloženou stojinou2500, 2660 mm
Hloubka soklu (základové police) "Š" 400, 500, 600, 700, 800 mm
Výška soklu "V"140 mm

Podívejte se na reference, ukázky realizací

Ukázky

AAA-REGALY.cz je partnerem a obchodním zástupcem výrobce OZT obchodní zařízení Toužim, a.s.